Logo Gmina Sobienie-Jeziory

News

News zdjęcie id 540

Nowy serwis internetowy - Jaknadloni.info

04.12.2017

Jaknadloni.info - tak brzmi nazwa nowego serwisu internetowego, który w „jednym miejscu” gromadzi bogatą i różnorodną ofertę kulturalną i sportową, jaką oferują ośrodki i instytucje z terenu powiatu otwockiego. Zajrzyj już dziś i ...dowiedz się!

 
 
Serwis informacyjno-kulturalno-sportowy dostępny pod adresem http://jaknadloni.info/ to nowe „miejsce w sieci”,
w którym ośrodki i instytucje, a także niezależne stowarzyszenia i fundacje z terenu powiatu otwockiego mają możliwość zaprezentowania oferowanych przez nich przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym, kulturalnym czy sportowym. Na łamach serwisu publikowane są więc wydarzenia wszystkich tych, którzy próbują kulturalnie lub sportowo ożywiać Powiat Otwocki i twórczo go zmieniać.

Pomysłodawcą i koordynatorem serwisu jaknadloni.info jest Biuro Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego
w Otwocku. Istotą powstania nowego serwisu było stworzenie możliwości jeszcze łatwiejszego dostępu do oferty kulturalnej i sportowej naszym mieszkańcom, a także i turystom z zewnątrz, poprzez przedstawienie jej w atrakcyjnej formie, nie kojarzącej się z działaniami „urzędowymi”. Chcemy, by formuła witryny i informacje w niej zawarte sprawiły, by odbiorca nie miał problemu ze znalezieniem potrzebnych mu informacji o wydarzeniach odbywających się w jego okolicy – wyjaśnia kierownik Biura Kultury i Promocji Jędrzej Sudnikowicz.

Nowy serwis został zaprojektowany zgodnie z zasadami technologii "Responsive Web Design", dzięki którym łatwiej będzie można korzystać z serwisu użytkownikom smartfonów i tabletów. Dużą wagę przyłożono również do tego,
by witryna była dostępna dla osób niedowidzących - wdrożona została wersja kontrastowa, a elementy graficzne zostały dobrano i opisano tak, by osoby słabowidzące nie miały kłopotów z ich odczytaniem.

Z myślą o tych, którzy zawitają do naszego powiatu po raz pierwszy, w serwisie zostały zamieszczone dane każdej
z instytucji wraz ze wskazaniem dokładnej lokalizacji na mapie. A wszystko po to, by każdy z łatwością dotarł na każde wydarzenie. Mamy nadzieję, że nasz Serwis stanie się znanym i cenionym źródłem informacji – dla Ciebie, dla Twoich bliskich, dla turystów, dla wszystkich!

Jeśli masz pytania, uwagi bądź ciekawe pomysły dotyczące funkcjonowania serwisu napisz do nas na adres:
jnd@powiat-otwocki.pl

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>Stanisław Zygmunt Wirtek</strong></p>

Stanisław Zygmunt Wirtek

Godziny pracy Urzędu:
poniedziałek 9.00-17.00,
wtorek - piątek 7.00-15.00

Urząd Gminy Sobienie - Jeziory

ul. Garwolińska 16
08-443 Sobienie-Jeziory
tel. 25 685 80 90
tel./fax. 25 685 80 92
e-mail: gminasj@gminasj.pl

Zegar

  • :
  • :

Kalendarz

listopad 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zobacz również

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.