Logo Gmina Sobienie-Jeziory

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 836
W sumie: 125730

News

News zdjęcie id 792

Konkurs "Policjant, który mi pomógł”

17.05.2019

 

 

 

 

 

 

 

Mieszkańcy Powiatu Otwockiego, jeżeli znacie policjanta, szczególnie zaangażowanego w sprawy społeczne, policjanta który ujął was swoją osobą, pomógł w trudnej życiowej sytuacji bądź w rozwiązaniu problemu dotyczącego przemocy w rodzinie, a przede wszystkim policjanta, który swoją postawą wniósł szczególny wkład w budowę lokalnego systemu pomocowego, który jest wrażliwy na ludzką krzywdę i pomaga osobom pokrzywdzonym w wyniku przemocy w rodzinie, to można taką kandydaturę zgłosić do XII edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem „Policjant, który mi pomógł”. Wszelkie informacje na temat konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.niebieskalinia.pl oraz www.policja.pl Zgłoszenia w ramach obecnej edycji przyjmowane są do 31 maja 2019 roku.

 

Najważniejszym celem tego konkursu jest wskazanie i wyróżnienie takich policjantów, którzy w relacjach międzyludzkich wykazują się wyjątkową empatią i chęcią niesienia pomocy potrzebującym, a szczególnie ofiarom i pokrzywdzonym w wyniku przemocy domowej.

Liczymy na to, że mieszkańcy powiatu otwockiego, a także instytucje, organy oraz urzędy wskażą, a może zaproponują i zgłoszą do konkursu tych policjantów, którzy w ich ocenie oraz opinii zasłużyli na miano prawdziwych społeczników, ludzi którzy sercem i dobrą postawą pokazują, że trzeba pomagać wszystkim będącym w potrzebie.

W naszym powiecie służy wielu serdecznych stróżów prawa, są wśród nich tacy którzy angażują się w pracę społeczną, ale też tacy, który swoją postawą zdobywają uznanie mieszkańców podczas przeprowadzanych interwencji.

Jeżeli w Państwa ocenie, jest wśród naszej policyjnej społeczności ktoś wyjątkowy, kogo warto nominować do konkursu, to prosimy serdecznie o zgłoszenie takiego policjanta.

Kandydatów można zgłaszać do 31 maja 2019 r. Zgodnie z regulaminem, takiego zgłoszenia może dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja.

W kolejnym etapie weryfikacji zgłoszonych kandydatur, laureatów konkursu wybiera już specjalna Kapituła, w skład której wchodzą pracownicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, laureaci ostatnich trzech edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP.

Jak określa to regulamin, typowanie kandydatów odbywa się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych.

Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: pogotowie@niebieskalinia.pl lub pocztą na adres: „Niebieska  Linia”,  02-121 Warszawa, ul. Korotyńskiego 13.

Formularz można pobrać na stronie: www.policjant.niebieskalinia.pl, gdzie również widnieje regulamin konkursu.

Zapraszamy do zgłaszania policyjnych kandydatów z powiatu otwockiego!

Wierzymy, że w naszym powiecie są policjanci warci Państwa wyboru i uznania.

KPP w Otwocku

Wójt gminy

Wójt Gminy
Sobienie-Jeziory
Kamil Choim

Przyjmuje w sprawie
skarg i wniosków
w poniedziałki w godz. 15.00-17.00.
Wójt przyjmuje interesantów
po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

PYTANIA DO WÓJTA
 można kierować na adres e-mail: kchoim@gminasj.pl

 

 

Godziny pracy Urzędu:
pn. - godz. 9.00-17.00
wt.-pt. - godz. 7.00-15.00

Urząd Gminy Sobienie - Jeziory

ul. Garwolińska 16
08-443 Sobienie-Jeziory
tel. 25 685 80 90
tel./fax. 25 685 80 92
e-mail: gminasj@gminasj.pl

A visit to this place gives everyone as many pleasant impressions as the best payout online casino canada gives its players with its games and payouts. New impressions and bright emotions from new places and games always have a positive effect on the good condition of people.

Zegar

  • :
  • :

Kalendarz

grudzień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zobacz również

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.